PROJEKTY
|
|
|
PROJEKTY
|
|
|
|
ROK 2001/2002 |
III a
wychowawczyni - mgr DOROTA CHMURA
BAZAN IWONA,
BEIER SEBASTIAN,
FRASEK DOMINIKA,
GIBAS MICHAŁ,
GLOMB MAGDALENA,
GŁOMB KLAUDIA,
GOWIN ALEKSANDRA,
KORNOL RAFAŁ,
KOWOL ŻANETA,
KUDŁA JUSTYNA,
ŁĘTOWSKA AGNIESZKA,
MATURA JOANNA,
MATYSIOK DAMIAN,
MATYSIOK GABRIELA,
MOCZYGEMBA LIDIA,
NEM¦ LESZEK,
PAPIERKOWSKA AGNIESZKA,
PIETRUCHA ADRIAN,
POWRO¬NIK AGNIESZKA,
RADWAŃSKI DAWID,
SEGERT ŻANETA,
SŁODOWA KATARZYNA,
WASSER RAFAŁ.
III b
wychowawczyni - mgr MAGDALENA LEWALD
BOBOWSKI MATEUSZ,
BOCHENEK SEBASTIAN,
CIEPLIK DAMIAN,
CZMIEL ŁUKASZ,
GARBACIOK MAREK,
GERLIC NATALIA,
GŁOMB DANIEL,
HONISZ JUDYTA,
JANUS JUSTYNA,
KOPIK IZABELA,
KUBAS ANDRZEJ,
KULESA ANNA,
MAINKA ANITA,
MARONA JUSTYNA,
MOCIGEMBA MAŁGORZATA,
MRUGAŁA IWONA,
NOLEPA PATRYK,
RECHA TOMASZ,
SLAWIK ŁUKASZ,
WIENCH MARCIN,
WO¬NIK SANDRA.
III c
wychowawczyni - mgr MAŁGORZATA WILMAN
BIENIOSEK ARKADIUSZ,
BURSY BEATA,
BURSY RAFAŁ,
CYGAN KRZYSZTOF,
CZOPEK KRZYSZTOF,
DAMBOWY MAREK,
FRONCEK AURELIA,
FABER MAŁGORZATA,
GAWLETA ŁUKASZ,
GIERAS MAGDALENA,
GLOMB ANETA,
GOTTSCHLICH EWA,
HONISZ REGINA,
JURCZYK DAWID,
PREIS MONIKA,
SIKORA SABINA,
SKALEC MONIKA,
STĘPIEŃ ŁUKASZ,
SZARF MARIUSZ,
WIECZOREK KAROLINA,
WODARA KORNELIA.
|
|
ROK 2002/2003 |
III a
wychowawczyni - mgr ANNA WYRWICH
ADAMSKA AGNIESZKA,
BIENIOSEK KAMIL,
CHWIŁA MACIEJ,
CZYŻ PIOTR,
GOWIN EWA,
GUZIAL KAMIL,
HONISZ DARIUSZ,
KANDZIORA TOMASZ,
KINDER MAGDALENA,
KINDER MARCIN,
KLIMEK ANNA,
KŁOSIŃSKA JOANNA,
KRAWCZYK ANETA,
KRÓLICKA IRENA,
KUCZERA DAMIAN,
LEWANDOWSKA KAMILA,
ŁABUDA JOLANTA,
MICHALAK KAMILA,
MINTUS KAMILA,
MOCZYGEMBA HENRYK,
NIEMIETZ SABINA,
OLEJNIK NATALIA,
PAŁY¦WIT PIOTR,
SCHMIDT MATEUSZ,
STACHURA ŁUKASZ,
¦WIĘTEK ANDRZEJ,
WASYŁYK FILIP,
WO¬NIK JOLANTA.
III b
wychowawczyni - mgr EWA KISIEL - HYS
BOBOWSKA BIANKA,
BORTKIEWICZ ADAM,
CHˇCEL MARCIN,
CHILEJ PRZEMYSŁAW,
DERDAK ANNA,
FRASEK ANETA,
GŁOMB DOMINIKA,
GNACY MATEUSZ,
KINDER ANNA,
KINDER DANIEL,
KNOPP KATARZYNA,
KRZYSZTAŁOWICZ AGNIESZKA,
KUBAS ANNA,
KUS ANNA,
LIBERA DAWID,
MILCZ EWELINA,
MOCZYGEMBA MAGDALENA,
MOCZYGEMBA PAWEŁ,
NOWAK MAREK,
OSZCZĘDA JUSTYNA,
PIEKARZ KRZYSZTOF,
PISULA MAŁGORZATA,
RACHENIUK JADWIGA,
RADWAŃSKA AGNIESZKA,
SAWCZUK MAREK,
SMOLIN JUSTYNA,
SMYREK BEATA,
SMYREK WOJCIECH,
SOLNICA ALICJA,
SZELIGA PRZEMYSŁAW,
WODARA PIOTR,
WO¬NIK EWELINA,
WYRWICH BEATA
|
|
ROK 2003/2004
|
III a
wychowawczyni - mgr BRYGIDA MALISZEWSKA
ADAMUS PAWEŁ,
BIENIOSEK DAWID,
BORTKIEWICZ ANETA,
BURSY DAMIAN,
CIEPLIK JUSTYNA,
DUMAŃSKA AGNIESZKA,
GLOMB MONIKA,
JAEGER MARTA,
JOŃCZYK SEBASTIAN,
KIK ŁUKASZ,
KLIMEK ANDRZEJ,
KNOPP TOMASZ,
KOZIŃSKA JUSTYNA,
LASIK RAFAŁ,
LI¦KIEWICZ PRZEMYSŁAW,
MARCINEK PATRYCJA,
OSZCZĘDA KATARZYNA,
PIEKARZ ANNA,
PISULA MATEUSZ,
PREIS BEATA,
SEGERT NATALIA,
SEGERT SABRINA,
SOBEK ADRIAN,
SOBEK DAMIAN,
WANDZIOCH SEBASTIAN,
WODARA DAMIAN.
III b
wychowawczyni - mgr CZESŁAWA NEM¦
BURCZAK AGNIESZKA,
CZMIEL KATARZYNA,
DEGNER KRZYSZTOF,
KACZMAREK PIOTR,
KINDER MARCIN,
KOCUR BEATA,
KRUPIŃSKA NATALIA,
KRZYSZTAŁOWICZ ŁUKASZ,
KUBAS MICHAŁ,
KUCIA KRZYSZTOF,
KULESA KRZYSZTOF,
KUS ARKADIUSZ,
KUZAJ KRZYSZTOF,
LAMPKA TERESA,
LANGHAMER KRZYSZTOF,
LI¦KIEWICZ AGNIESZKA,
MACIEJ ZYGMUNT,
MARONA ANDRZEJ,
MIOSKA KRZYSZTOF,
MI¬DZIOŁ ANIELA,
MRUGAŁA PATRYCJA,
NOLEPA ANDRZEJ,
OLE¦ WERONIKA,
REINERT MARCIN,
SOBEK JUSTYNA,
SUDA MATEUSZ,
WODARA KAMIL,
WOJCIECHOWSKA KAROLINA,
WO¬NIK KAROLINA.
|
|
ROK 2004/2005 |
III a
wychowawczyni - mgr DOROTA CHMURA
BANDUCH BEATA,
BARWICKA KINGA,
BAZAN AGNIESZKA,
BIENIOSEK JUDYTA,
BIENIOSEK ROLAND,
DERDAK MATEUSZ,
DRAGON KATARZYNA,
DUDZIŃSKA EWA,
GLOMB MONIKA,
GOWIN JAKUB,
GRUNER ANGELIKA,
KINDER PIOTR,
KOPIK JACEK,
KOZAK REMIGIUSZ,
KOZIŃSKA MAGDALENA,
KRZYSZTAŁOWICZ SEBASTIAN,
KUBAS KRYSTIAN,
KUCIA SYLWIA,
KUZAJ ADRIAN,
LASIK MAŁGORZATA,
LIBERA ANDRZEJ,
LI¦KIEWICZ ELIASZ,
MOCZYGEMBA ILONA,
RZˇDCA ANGELIKA,
SKALEC MARIA,
SMYREK KRYSTIAN,
URBAN MICHAŁ,
WAŃCZYK SEBASTIAN,
WIENCH AGNIESZKA,
WODARA PIOTR,
WOJCIESZAK DAWID,
ZIMOCH KAMIL.
III b
wychowawczyni - mgr MAŁGORZATA CHMURA
ADAMSKI MARIUSZ,
BURSY ANGELIKA,
BURSY IZABELA,
CYGAN WIOLETA,
DUDA ŁUKASZ,
GˇSZCZAK GRZEGORZ,
GOWIN DOROTA,
KŁOSIŃSKI PIOTR,
KOPIK DAMIAN,
KOSZYKOWSKA MALWINA,
KREUTZMAN MARCEL,
KUCZERA MAGDALENA,
LIBERA DENIS,
LI¦KIEWICZ KAMILA,
MAJCHER AGNIESZKA,
MANN KATARZYNA,
MINTUS ILONA,
MOCIGEMBA PIOTR,
NARÓG JAKUB,
OLEJNIK SONIA,
SMYREK KARINA,
SMYREK MARTIN,
SOWA MARCIN,
SYGULKA ŁUKASZ,
TRENCZEK KAROLINA,
TRO¦CIANKA SZYMON,
WIECHA KAMIL,
WIĘCEK KATARZYNA,
WODARA KAMIL,
WOJCIECHOWSKA JUSTYNA,
ŻANKOWSKI MICHAŁ.
|
|
ROK 2005/2006 |
III a
wychowawca - mgr Piotr Noculak
DŁUGOSZ KRYSTIAN,
DRESZLA MATEUSZ,
GLOMB KATARZYNA,
GŁADYSZ MAGDALENA,
GRZESIAK TOMASZ,
KINDER PATRYCJA,
LIBERA MATEUSZ,
MATURA ANNA,
MIZERNY MATEUSZ,
NOWAK PATRYCJA,
ONYSZKIEWICZ TOMASZ,
PIECKIELUN ANDRZEJ,
PIETRUCHA ŁUKASZ,
SKRZEK MARCIN,
SMOSARSKA BARBARA,
SMYREK MONIKA,
SOBEK RAFAŁ,
STRZELCZYK NATALIA,
THOMAS ALEKSANDRA,
TUREK ADAM,
WANDZIOCH ANDRZEJ,
WIĘCKOWSKA ROKSANA,
ZAWADZKA NATALIA,
ZOK MARTYNA.
III b
wychowawczyni - mgr Magdalena Lewald
BARTMAN ALEKSANDRA,
BEIER RAFAŁ,
CHOIŃSKI ŁUKASZ,
DZIUBA MAGDALENA,
GUZIAL KATARZYNA,
HONISZ AGNIESZKA,
JACHYMCZAK KAMIL,
KALLUS JOANNA,
KˇTNY DENIS,
KINDER KAMIL,
KŁOSIŃSKA IWONA,
KULESA ROLAND,
LANGOS SANDRA,
MACIEJ TOMASZ,
MILCZAREK ADAM,
PILOT ŁUKASZ,
SEGERT DANIEL,
SKRZYSZEWSKI BOGUSZ,
WIECZOREK DARIUSZ,
WILCZEK KATARZYNA
ZIACH PATRYCJA.
III c
wychowawczyni - mgr Dorota Matl±g
BIENIOSEK NATALIA,
BOCHENEK DANIEL,
BRONISZEWSKA ANETA,
BURCZAK ANGELIKA,
HAZUBSKA ALEKSANDRA,
JAEGER ROBERT,
KINDER ADAM,
KINDER JOANNA,
KRZAK ELWIRA,
LOREK PAWEŁ,
ŁABUDA TOMASZ,
MO¦ SZYMON,
NOWAK SANDRA,
OLE¦ MAŁGORZATA,
PREIS MARCEL,
RECHA MARTIN,
REINERT ANDREA,
SKOMSKI MARTIN,
SMYREK MARCIN,
SOBEK ŁUKASZ,
WIECZOREK MATEUSZ,
WO¬NIK DAMIAN.
|
|
ROK 2006/2007 |
III a
wychowawca - mgr Dariusz Styrczewski
ADAMSKI MAREK,
BˇK MARTYNA,
BURCZAK WIOLETA,
CZORA KRZYSZTOF,
GAWLETA JUSTYNA,
GAWLETA MATEUSZ,
HONISZ SEBASTIAN,
KARPIŃSKA JOANNA,
KINDER DAMIAN,
KLEMP MAREK,
KONDRATOWICZ MAREK
KOWOL MATEUSZ,
KOWOL SANDRA,
KOŻUCHOWSKI PAWEŁ,
KRUPIŃSKA ALICJA,
KUBAS MONIKA,
KUDŁA MAŁGORZATA
LIBERA KLAUDIA,
LI¦KIEWICZ ARKADIUSZ,
MINTUS ADRIANA,
MRUGAŁA DAMIAN,
OLEKSY ANDRZEJ,
OLE¦ MARTINA,
PLOTTNIK MAGDALENA,
SKOMUDEK ELŻBIETA,
SMYREK BRUNO,
SPOIDA SANDRA,
SUROWIAK AGNIESZKA,
SUSKA ROMAN,
SYGA KLAUDIA,
WAŃCZYK ROZWITA,
WIECZOREK DAWID,
WITEK MACIEJ,
WODARA EWELINA.
III b
wychowawczyni - mgr Małgorzata Chmura
BERGER MICHAŁ,
BIAŁASZCZYK PAWEŁ,
CHOIŃSKI BARTOSZ,
GLOMB ANGELIKA,
GLOMB TERESA,
GNACY SANDRA,
HYS SEBASTIAN,
JAKUBOWSKA ALEKSANDRA,
JOŃCZYK DAWID,
KANDZIORA DANIEL,
KO¬IŃSKA MARTA,
KRUGER SEBASTIAN,
LASIK DANIEL,
LORENC MAGDALENA,
MAINKA DAWID,
MARONA PIOTR,
MENDEL MATEUSZ,
MENZEL PIOTR,
MIOSKA ADRIAN,
MOCZYGEMBA HALINA,
MOCZYGEMBA MARCIN,
MRUGAŁA AGNIESZKA,
OLECHOWSKA BEATA,
SMYREK KRYSPIN,
SMYREK KRZYSZTOF,
STANOSSEK ANITA,
STRˇCZEK KAMIL,
SZELIGA BŁAŻEJ,
SZKLANNY PATRYK,
TRO¦CIANKA KAROLINA,
WIDOMSKI KRZYSZTOF,
WODARA RAFAEL,
ZIMOCH ANETA.
|
|
ROK 2007/2008 |
III a
wychowawca - mgr Anna Wyrwich
BIAŁAS KATARZYNA,
DRESZLA PAWEŁ,
GARUS ALICJA,
GAWLETA MATEUSZ,
GROMOTKA MATEUSZ,
KAŁUŻA NIKOLA,
KIK ANGELIKA,
KRY¦ AGATA,
KUBAS KINGA,
KULESA ANETA,
LI¦KIEWICZ JOANNA,
LI¦KIEWICZ PAWEŁ,
MAJCHER KRYSTIAN,
NAGLER KRYSTIAN,
NIED¬WIECKA ANETA,
NIEMIETZ ANDREA,
NIKOFOROW KRZYSZTOF,
PILOT SYLWIA,
POWRO¬NIK ANETA,
RECHA ROLAND,
REINERT ANGELIKA,
SIEKACKA MARTYNA,
SKRZEK SZYMON,
SMYREK JUSTYNA,
SOBOTA ANDRZEJ,
TROCHA MATEUSZ,
TUREK PIOTR,
WANDZIOCH MARCIN,
WODARA ANNA,
WYRWICH MATEUSZ,
ŻURAK ADAM.
III b
wychowawczyni - mgr Beata Smyrek
BAZAN MAŁGORZATA,
BIENIOSEK SANDRA,
CHˇCEL EWELINA,
FRASZCZYŃSKI MAREK,
GˇSZCZAK EWA,
GLOMB PATRYK,
GOTTSCHLICH DENIS,
JAGIEŁA ANNA,
KALUS MATEUSZ,
KARPIŃSKI DAWID,
KRZYKALSKI KAMIL,
LEDWOŃ ARTUR,
LOKAJCZYK PATRYCJA,
MEINERT PATRYCJA,
MENDEL PAULINA,
MILCZAREK DAMIAN,
MOŁDYSZ DOMINIKA,
MROZEK ARTUR,
MRUGAŁA ANITA,
SMYREK ANGELIKA,
SUDA MARCEL,
SYMIETZ KAROL,
WAINDZIOCH KRYSTYNA,
WIECZOREK PATRYCJA,
WILCZEK ANETA,
WODARA ŁUKASZ,
WO¬NIK PATRYCJA,
WYRWICH MARTYNA,
ŻURAK DAWID.
|
|
ROK 2008/2009 |
III a
wychowawca mgr Piotr Noculak
BULAK ANGELIKA,
DUDA LUIZA,
HONISZ DANIEL,
KˇTNY DAWID,
KREUTZMAN TOBIASZ,
KUBAS DAMIAN,
KULESA SYLWIA,
LAMPKA PIOTR,
LORENC GABRIELA,
MAZUR ANNA,
MINTUS ARKADIUSZ,
MO¦ SARA,
MRUGAŁA PATRYCJA,
OLECHOWSKI BARTOSZ,
OLEJNIK ADRIANA,
OLE¦NIEWICZ KAMIL,
PEZDEK PIOTR,
PLOTNIK MAŁGORZATA,
PREIS PATRYCJA,
SMYREK KONDRAT,
WODARA IZABELA,
WOŁOWSKI MATEUSZ,
WYRWICH DANIELA,
III b
wychowawczyni - mgr Magdalena Rodowicz
ADAMUS ASENATA,
BIENIOSEK KRYSTIAN,
DZIUBA MAREK,
JANAS BARBARA,
KAROŃ KACPER,
KLICH MAGDALENA,
KOLODZIEJ SZYMON,
LOREK DAWID,
MIOSKA KARINA,
MŁYNEK DOMINIK,
MOCZYGEMBA ADRIAN,
NIKOFOROW ADAM,
PRZEWLOKA AGATA,
REINERT KATARZYNA,
SEGERT MICHAŁ,
SKOMSKI GRZEGORZ,
SPOIDA ANNA,
WIECZOREK KAMIL,
WOJCIECHOWSKA MAGDALENA,
ZAKRZEWSKA MARTA.
III c
wychowawczyni - mgr Dorota Matl±g - Styrczewska
BURSY PIOTR,
CIEPLIK KEVIN,
DŁUGOSZ MARCIN,
FEDUNIEWICZ KAROLINA,
GNACY DENIS,
GORZOLKA MONIKA,
KLEMP MARCIN,
KNOPP MARCIN,
KOŻUCHOWSKI DAMIAN,
KUCZERA ANNA,
LIBERA RALF,
MAINKA AGNIESZKA,
MROZEK KRYSTIAN,
MROZIK KAMIL,
PRAWDA ALINA,
RECHA ANGELIKA,
SOBOTA ANETA,
SYGULKA AGATA,
SZKLANNY MAŁGORZATA,
TAS SZYMON,
THOMAS KAROLINA,
WANDZIOCH PAWEŁ,
WODARA KRYSTIAN,
ZGONINA TOMASZ,
ZIACH ANGELIKA.
|
|
ROK 2009/2010 |
III a
wychowawca mgr Małgorzata Rak - Krzyżanowska
BENK MARCIN,
CHACEL IZABELA,
DMYTRUSZYŃSKI MICHAŁ,
DUMAŃSKA ALINA,
FRASEK ANETA,
GOWIN KAROL,
KALUS DAWID,
KAŁUŻA PATRYK,
KLIMEK KINGA,
KŁOSIŃSKA JUSTYNA,
KRAUSE JESSIKA,
KULESA JUSTYNA,
LANGHAMER DENIS,
LIBNER KAMIL,
MRUGAŁA KATARZYNA,
NARÓG KACPER,
PISULA DARIUSZ,
URBANIAK SZYMON,
WAŃCZYK SZYMON,
WASYŁYK SARA,
WIECHA DENIS,
WIECZOREK NIKOL,
WITEK MAGDALENA,
ZOK JUSTYNA,
III b
wychowawca mgr Małgorzata Chmura
BOBOŃ MATEUSZ,
FRASEK MATEUSZ,
FRASEK WIOLLETA,
GALUS PATRYK,
GLOMB DANIEL,
GŁOMB EWELINA,
GŁOMB KRZYSZTOF,
GROMOTKA IZABELA,
KNOPP NIKOL,
KRUCZEK DENIS,
KUBAS KAMIL,
LESIK TOBIASZ,
LIBERA PAULINA,
MARONA AGNIESZKA,
MEINHARDT DAWID,
OCHOTA MATEUSZ,
OLENDER KRZYSZTOF,
POLAK ANDRZEJ,
SMYREK MICHAŁ,
SZUBERT DZESIKA,
WACŁAWIAK EDYTA,
ZIMON BEATA,
ŻUCHOWSKA ANNA
|
|
ROK 2010/2011 |
III a
wychowawca mgr Beata Smyrek
Dukat Justyna,
Dziuba Natalia,
Forma Tatiana,
Fr±siak Waldemar,
Gładys Kristina,
Janiga Krzysztof,
Jarosz Łukasz,
Jochberg Sandra,
Kalus Natalia,
Król Justyna,
Kucia Aneta,
Libera Kewin,
Meinert Dominika,
Moczygemba Sabina,
Mrozek Ewelina,
Ochota Monika,
Pach Nadine,
Sheremeta Liana,
Suska Tomasz,
Weinert Patryk,
Wodara Joachim,
Wodara Mateusz,
WoĽnik Sabina,
Żurak Łukasz,
Żurak Mateusz,
III b
wychowawca mgr Aneta Matl±g - Konieczna
Białas Karolina,
Frasek Dawid,
Gawleta Denis,
K±tny Martin,
Kinder Łukasz,
Krause Angelika,
Kuczera Katarzyna,
Luptak Damian,
Majcher Mateusz,
Mania Klaudia,
Moska Jakub,
Neumann Monika,
Nolepa Krzysztof,
Olejnik Nikola,
Olesniewicz Michał,
Pietrucha Dawid,
Segert Agnieszka,
Szebera Paulina,
Szot Izabela,
Tetelmajer Piotr,
Warczak Karolina,
Wieczorek Aneta,
Zawadzka Brygida,
Żuchowska Małgorzata
|
|
ROK 2011/2012 |
III a
wychowawca mgr Dorota Matl±g - Styrczewska
Ch±cel Mariusz,
Chilej Aleksandra,
Dukat Karolina,
Flak Dawid,
Frasek Beata,
Frasek Daniel,
Głomb Martyna,
Głomb Sandra,
Gorzołka Joanna,
Janas Ireneusz,
Kalus Tomasz,
Kinder Rafał,
Kowol Anna,
Langner Anna,
Libner Dawid,
Marud Patrycja,
Mrugała Łukasz,
Olejnik Marcin,
Olejnik Milena,
Sikora Daniel,
Smyrek Angelika,
Sroczyk Julia,
Staniszewski Marcin,
Surowiak Jarosław,
Szubert Izabela,
Wasser Marcin,
Wodara Anna,
Wojtków Sandra,
III b
wychowawca mgr Magdalena Rodowicz
Białaszczyk Agata,
Cieplik Aneta,
Ciołek Nikol,
Frasek Adrianna,
Frasek Aneta,
Galus Nadine,
Gawleta Monika,
Gładysz Michał,
Jochberg Karina,
Libera Kevin,
Lorenc Wojciech,
Menzel Robert,
Miska Adrian,
Mrugała Dawid,
Nagler Karolina,
Patyk Karol,
Pi±ty Dawid,
Prawda Michał,
Preis Agnieszka,
Preis Mateusz,
Recha Laura,
Salwierz Sebastian,
Sawaryn Patryk,
Sawczuk Sebastian,
Syczewska Nicol,
Sygulka Sylwia,
Wychowaniec Michał,
Zgonina Sara,
|
|
ROK 2012/2013 |
III a
wychowawca - mgr Piotr Noculak
Benk Vanessa,
Bobon Tomasz,
Bursy Natalia,
Ciołek Dawid,
Jaeger Renata,
Jung Samuel,
Jung Anna,
Kaczmarek Paweł,
Karoń Jacek,
Klimek Katarzyna,
Kolodziej Roman,
Krawczuk Kamil,
Kruczek Kamil,
Langner David,
Libner Aurelia,
Ole¶ Małgorzata,
Pezdek Patrycja,
Pisula Michał,
Segert Nikoletta,
Skomska Marita,
¦lesinska Katarzyna,
Wodara Adrian,
Wojtków Agnieszka,
Wróblewski Mateusz,
Zgonina Kacper,
Ziach Kamila,
Zobek Dawid
III b
wychowawca - mgr Małgorzata Chmura
Bursy Ewelina,
Duda Mateusz,
Forma Anna,
Głomb Adam,
Imielinski Damian,
Kornol Marcin,
Kry¶ Karol,
Kus Mateusz,
Lorek Marek,
Meinert Adrian,
Niemietz Michael,
Onyszkiewicz Piotr,
Pietrucha Kamil,
Smyrek Klaudia,
Spoida Katarzyna,
Stasiak Damian,
Strzelczyk Patrycja,
Syguła Dariusz,
Szarf Patryk,
Szebera Sandra,
Szelcel Marcelina,
Szubert Patryk,
Więckowska Martyna,
Wilsz Stefania,
Wochnik Dawid,
Żurak Agnieszka
|
|
ROK 2013/2014 |
III a
wychowawca - mgr Małgorzata Komander
Bysiec Łukasz,
Długosz Rafał,
Dukat Kamila,
Dmytruszyński Piotr,
Gabrysch Paulina,
Gładys Joanna,
Gładys Małgorzata,
Gryga Katarzyna,
Hanisz Patrycja,
Hermansa Daniel,
Jagieła Katarzyna,
Jarosz Dominik,
Klemp Matias,
Kruger Kordian
Libera Kolin,
Lorenc Patryk,
Mazur Adam,
Mendel Łukasz,
Pi±ta Dominika,
Smyrek Patrycja,
Syga Patrycja,
Trocha Melani,
Wilczek Sabina,
Wodara Monika
Zimoch Tomasz,
Żbik Dominika.
III b
wychowawca - mgr Małgorzata Rak - Krzyżanowska
Gawlita Łukasz,
Gerlic Jessica,
Głomb Magdalena,
Hys Adam,
Hys Krzysztof,
Jung Maximilian,
Kawula Marcel,
Krupa Sabina,
Kruger Kordian,
Libera Kewin,
Libera Kolin,
Libera Magdalena,
Mendel Katarzyna,
Mizerny Kacper,
Neuman Ewelina,
Sroczyk Marek,
Wacławiak Mateusz,
Wasser Michał,
Waindzioch Dariusz,
Wiecha Aleksandra,
Wieczorek Mateusz,
Żuchowski Daniel.
|
|
ROK 2014/2015 |
III a
wychowawca - mgr Beata Smyrek
Brandys Maciej,
Durlej Dominika,
Gros Szymon,
Jochberg Patrycja,
Jung Gabriela,
Kinder Daniel,
Knopp Kryspin,
Kowol Łukasz,
Krause Daria,
Kulesa Patrycja,
Li¶kiewicz Julia,
Li¶kiewicz Krystian,
Olender Piotr,
Salwierz Maksymilian,
Smereczyńska Katarzyna,
Smyrek Julia,
Stein Natan.
III b
wychowawca - mgr Aneta Matl±g - Konieczna
Bałajewicz Sebastian
Benk Izabella,
Krupa Klaudia,
Maruska Zuzanna,
Nowecka Paulina,
Olejnik Larissa,
Pietrucha Nicola,
Pompa Pascal,
Ryczek Kaja,
Sroczyk Adam,
Szymczyk Kamil,
Tas Paweł,
Triebert Kinga,
Wodara Jakub,
Wojciechowski Michał,
Ziach Natalia,
Zobek Daniel,
Żurak Kamil.
|
|
ROK 2015/2016 |
III a
wychowawca - mgr Piotr Noculak
Bursy Magdalena,
Frasek Nicole,
Gromotka Martyna,
Hanisz Gabriela,
Hudzik Patryk,
Jachymczak Jakub,
Klimek Kamila,
Kruczek Kewin,
Kubas Tobiasz,
Kulesa Agnieszka,
Ochota Michał,
Olejnik Michelle,
Polaszczyk Michał,
Rojowska Dorota,
Rosiak Mateusz,
Sieczka Paweł,
Smyrek Sarah,
Sobota Dominika,
Sobota Karolina,
Stein Emanuel,
Widera Fabian,
Wiśniewski Marcel.
III b
wychowawca - mgr Dariusz Styrczewski
Białas Kamila,
Burczak Sebastian,
Cebula Vanesa,
Forma Natalia,
Frasek Piotr,
Gawenda Katarzyna,
Gawlita Sabina,
Herbeć Dawid,
Hermansa Wojciech,
Jagieła Mateusz,
Karpiak Kacper,
Kinder Błażej,
Kocur Daniel,
Kus Łukasz,
Lorenc Błażej,
Miska Patryk,
Moska Julia,
Pompa Vanessa,
Zimon Damian,
|
|
|