OGŁOSZENIA

NABÓR NA STANOWISKO SPRZĄTACZKI

DyrektorPublicznego Gimnazjum nr 2 w Bogacicy
ul.Szkolna 10
46-243 Bogacica

ogłasza nabór na wolne stanowisko

sprzątaczki

1. Wymagania:

- posiadanie obywatelstwa polskiego,
- posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz publicznych,
- stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku,
- dyspozycyjność,
- wykształcenie co najmniej podstawowe,
- odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie i samodzielność,
- dokładność,
- umiejętność pracy w zespole.

2. Zakres obowiązków na stanowisku Sprzątczki:

- utrzymanie w bieżącej czystości przydzielonego rejonu sprzatania,
- wykonywanie innych czynności zleconych bezpośrednio przez przełożonego.

3. Wymiarzatrudnienia: 0,75 etatu.

4. Wymagane dokumenty i oświadczenia:

- list motywacyjny,
- CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej,
- kwestionariusz osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
- kserokopie dokumentów poświadczających kwalifikacje i wykształcenie,
- kserokopie świadectwa pracy,
- oświadczenie kandydata o braku przeciwskazań zdrowotnych do zajmowanego stanowiska.

Dokumenty aplikacyjne, list motywacyjny, CV powinny być opatrzone klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, w zakresie niezbędnych do przeprowadzenia rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych - tekst jedn. Dz. U. z 2002, nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy złożyć w sekretariacie Publicznego Gimnazjum nr 2 w Bogacicy w terminie do 27.12.2013 roku do godziny 10.00 w zaklejonych kopertach z dopiskiem "Nabór na wolne stanowisko sprzątaczki w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Bogacicy".

Otwarcie ofert nastąpi w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Bogacicy w dniu 27.12.2013 r. o godzinie 12.00

O terminie rozmowy kwalifikacyjnej wybrani kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 77 4174390

Bogacica 09.12.2013                                                                             mgr Robert Wietrzyk
                                                                                                      Dyrektor PG nr 2 w Bogacicy
Publiczne Gimnazjum nr 2 w Bogacicy