UDZIAŁ W ZAWODACH
SPORTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2008/2009
L.p |
Dyscyplina |
Rodzaj |
Data |
Miejsce |
Skład |
1. |
Indywidualne biegi przełajowe dziewczyny |
powiat |
27.09. |
V VI VIII IX IX X X XII XIII XIII XIII XIV XV XV XIX |
Widera Natalia Frasek Wioletta Zok Justyna Kłosińska Justyna Białas Karolina Forma Tatiana Moś Sara Gromotka Izabela Dziuba Natalia Chącel Izabela Bulak Angelika Szklanny Małgorzata Moczygemba Sabina Frasek Aneta Mioska Karina |
2. |
Indywidualne biegi przełajowe |
powiat |
27.09. |
II IV VII X XI XI XII XIII XIV XIV XVI XXI XXII XXIII |
Młynek Dominik Gawleta Denis Głomb Krzysztof Kinder Rafał Karoń Kacper Kałuża Patryk Boboń Mateusz Kubas Kamil Surowiak Jarosław Luptak Damian Weinert Patryk Mrozik Kamil Lorek Dawid Kolodziej Szymon |
3. |
Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt |
gminne |
04.10. 2008 |
II |
Frasek
Wiloetta, Frasek Aneta,
Widera Natalia, Sygulka Agata, Chącel
Izabela, Mrugała Patrycja, Olejnik Adriana, Bulak Angelika, Gorzołka Monika, Kłosińska Justyna |
4. |
Sztafetowe biegi przełajowe chłopców |
gminne |
04.10. 2008 |
II |
Młynek Dominik, Gawleta Denis, Boboń Mateusz,
Mrozik Kamil, Surowiak Jarosław, Dziuba Marek,
Kożuchowski Damian, Kubas Kamil, Cieplik Kevin, Kałuża Patryk. |
5. |
Halowa piłka nożna chłopców |
Gminne |
24.10. 2008 |
I |
Kolodziej
Szymon, Karoń Kacper, Lorek Dawid, Bieniosek
Krystian, Nikoforow Adam, Młynek Dominik, Wołowski
Mateusz, Cieplik Kevin, Tas Szymon |
6. |
Halowa piłka nożna chłopców |
powiat |
05.11. 2008 |
II |
Kolodziej
Szymon, Karoń Kacper, Lorek Dawid, Bieniosek Krystian,
Nikoforow Adam, Młynek Dominik, Wołowski Mateusz,
Cieplik Kevin, Tas Szymon |
7. |
Halowa piłka nożna
dziewcząt |
gminne |
08.11. 2008 |
III |
Bulak Angelika, Chącel Izabela, Frasek
Wioletta, Gromotka Izabela, Kulesa Sylwia, Mioska Karina, Moś Sara, Mrugała Patrycja, Preis
Patrycja, Olejnik Adriana. |
8. |
Piłka koszykowa dziewcząt |
gminne |
22.11. 2008 |
II |
Bulak Angelika, Dumańska Alina, Frasek
Wioletta, Gromotka Izabela, Kulesa Sylwia, Moś
Sara, Mrugała Patrycja, Preis Patrycja, Sygulka
Agata. |
9. |
Halowa piłka nożna chłopców |
¼ finału wojewódzkiego |
28.11. 2008 |
III |
Kolodziej
Szymon, Karoń Kacper, Lorek Dawid, Bieniosek
Krystian, Nikoforow Adam, Młynek Dominik, Wołowski
Mateusz, Cieplik Kevin, Tas Szymon |
10. |
Piłka ręczna dziewcząt |
gminne |
05.12. 2008 |
II |
Bulak Angelika,
Preis Patrycja, Mrugała Patrycja, Moś Sara, Dumańska
Alina, Frasek Wioletta, Kulesa
Sylwia, Olejnik Adriana, Moczygemba Sabina, Forma
Tatiana. |
11. |
Piłka ręczna chłopców |
gminne |
09.12. 2008 |
I |
Kolodziej
Szymon, Moczygemba Adrian, Lorek Dawid, Karoń
Kacper, Młynek Dominik, Bursy Piotr, Pezdek Piotr,
Olechowski Bartosz, Wołowski Mateusz, Kubas Damian, Dziuba Marek |
12. |
Gry i zabawy |
Akcja „Zachowaj Trzeźwy umysł – Sport Alternatywą
Wobec Patologii” |
12.12. 2008 |
IV |
|
13. |
Piłka ręczna chłopców |
powiat |
13.12. 2008 |
I |
Kolodziej
Szymon, Moczygemba Adrian, Lorek Dawid, Karoń
Kacper, Młynek Dominik, Bursy Piotr, Pezdek Piotr,
Olechowski Bartosz, Wołowski Mateusz,
Dziuba Marek |
14. |
Tenis Stołowy |
Mistrzostwa Miasta i Gminy Kluczbork |
12.01. 2009 |
I I I |
Adrian Moczygemba Wioletta Frasek mix:Moczygemba A. Frasek
W. |
15. |
Piłka ręczna chłopców |
½ finału wojewódzkiego |
3.02. |
IV |
Kolodziej
Szymon, Moczygemba Adrian, Lorek Dawid, Karoń
Kacper, Młynek Dominik, Bursy Piotr, Pezdek Piotr,
Olechowski Bartosz, Wołowski Mateusz,
Dziuba Marek |
16. |
Piłka koszykowa chłopców |
gminne |
5.02. |
II |
Moczygemba
Adrian, Lorek Dawid, Karoń Kacper, Bursy Piotr, Pezdek
Piotr, Olechowski Bartosz, Dziuba Marek, Nikoforow
Adam |
17 |
Tenis stołowy chłopców |
gminne |
21.02 |
I |
Lorek Dawid, Moczygemba Adrian |
18 |
Tenis stołowy dziewcząt |
gminne |
21.02 |
I |
Frasek
Wioletta, Gromotka Izabela |
19 |
Piłka siatkowa dziewcząt |
gminne |
24.02 |
III |
Bulak Angelika,
Preis Patrycja, Dumańska Alina, Frasek
Wioletta, Olejnik Adriana, Sygulka Agata, Zakrzewska Marta, Gromotka Izabela, Gorzołka Monika |
20 |
Tenis stołowy chłopców |
powiat |
25.02 2009 |
II |
Moczygemba
Adrian, Lorek Dawid |
21 |
Tenis stołowy dziewcząt |
powiat |
25.02 2009 |
II |
Frasek
Wioletta, Gromotka Izabela |
22 |
V Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Sporcie |
Finał wojewódzki |
27.02. 2009 |
II |
Pezdek
Piotr, Lorek Dawid |
23 |
Piłka siatkowa chłopców |
Gminne |
14.03. 2009 |
II |
Karoń Kacper, Moczygemba Adrian, Pezdek
Piotr, Dziuba Marek, Mintus Arkadiusz, Bursy Piotr,
Lorek Dawid, Bieniosek Krystian, Żurak Łukasz, Pisula Dariusz. |
24 |
Tenis stołowy drużynowy dziewczyny |
Finał wojewódzki |
16.03. |
12 – 15 |
Frasek
Wioletta, Gromotka Izabela. |
25 |
Piłka siatkowa dziewcząt |
1/2finału wojewódzkiego w ramach WIMW |
18.03. |
II |
Bulak Angelika, Dumańska Alina, Gorzołka Monika,Kłosińska Justyna, Olejnik Nikola, Wyrwich Daniela, Zok Justyna |
26 |
Piłka koszykowa dziewcząt |
1/2finału wojewódzkiego w ramach WIMW |
18.03. |
II |
Moś Sara, Preis
Patrycja, Mrugała Patrycja, Kulesa Sylwia, Chącel Izabela, Frasek
Wioletta, Gromotka Izabela. |
27 |
Piłka siatkowa chłopców |
1/2finału wojewódzkiego w ramach WIMW |
19.03. |
IV |
Bieniosek
Krystian, Bursy Piotr, Lorek Dawid, Smyrek Michał, Tas Szymon, Wandzioch Paweł,
Wiecha Denis, Żurak Łukasz |
28 |
Piłka koszykowa chłopców |
1/2finału wojewódzkiego w ramach WIMW |
19.03. |
I |
Karoń Kacper, Moczygemba Adrian, Olechowski Bartosz, Kubas Damian, Nikoforow Adam, Dziuba Marek, Kolodziej
Szymon |
29 |
Piłka nożna chłopców |
Gminne |
01.04. |
I |
Kolodziej
Szymon, Karoń Kacper, Lorek Dawid, Nikoforow Adam, Bieniosek Krystian, Tas Szymon,
Wołowski Mateusz, Wodara Joachim, Żurak Mateusz, Żurak Łukasz,
Libera Ralf, Bursy Piotr, Kinder Łukasz, Luptak
Damian |
30 |
Piłka nożna chłopców |
Powiat |
16.04. 2009 |
III |
Kolodziej
Szymon, Karoń Kacper, Lorek Dawid, Bieniosek
Krystian, Tas Szymon, Wołowski Mateusz, Wodara Joachim, Żurak Mateusz,
Libera Ralf, Bursy Piotr, Kinder Łukasz, Wandzioch
Paweł, Cieplik Kevin, Wiecha Denis |
31. |
Piłka koszykowa chłopców |
finał wojewódzki w ramach WIMW |
06.06. 2009 |
III |
Karoń Kacper, Moczygemba Adrian, Lorek Dawid, Kubas Damian, Nikoforow Adam, Dziuba Marek, Klemp
Marek. |