UDZIAŁ W
ZAWODACH SPORTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2009/2010
L.p |
Dyscyplina |
Rodzaj |
Data |
Miejsce |
Skład |
1. |
Sztafetowe
biegi przełajowe chłopców |
Gminne |
19.09 2009 |
III |
Boboń Mateusz,Gawleta
Denis, Frasek Daniel, Janas Ireneusz, Luptak Damian, Sawaryn Patryk,
Libera Kewin, Hołuj Adam, |
2. |
Sztafetowe
biegi przełajowe dziewcząt |
Gminne |
19.09 |
III |
Sheremeta Liana, Gorzołka
Joanna, Sygulka Sylwia, Jochberg
Karina, Moczygemba Sabina, Frasek
Wioletta, Gromotka Izabela, Ochota Monika, Jochber
Sandra, Niemczuk Joanna |
3. |
Indywidualne
biegi przełajowe chłopcy |
Gminne |
26.09 2009 |
I III III IV V V VIII IX XV XVII XVIII |
Gawleta Denis Respondek Marcin Sawaryn Patryk Janas Ireneusz Luptak Damian Mrugała Łukasz Libner Dawid Boboń Mateusz Frasek Daniel Chącel Mariusz Kallus Tomasz |
4. |
Indywidualne
biegi przełajowe dziewczyny |
Gminne |
26.09 2009 |
IV V V V VI VI VI VII VII VIII VIII |
Frasek Wioletta Sygulka Sylwia Sheremeta Liana Chącel Izabela Gorzołka Joanna Białas Karolina Gromotka Izabela Wieczorek Aneta Szota Izabela Forma Tatiana Libera Paulina |
5. |
Indywidualne
biegi przełajowe chłopcy |
Powiat |
03.10 2009 |
I III IV V IX X XIII |
Gawleta Denis Janas Ireneusz Sawaryn Patryk Mrugała Łukasz Respondek Marcin Boboń Mateusz Libner Kamil |
6. |
Indywidualne
biegi przełajowe dziewczyny |
powiat |
03.10 2009 |
III III IV VIII IX X XI |
Sygulka Sylwia Gromotka Izabela Gorzołka Joanna Sheremeta Liana Wieczorek Aneta Białas Karolina Forma Tatiana |
7. |
Indywidualne
biegi przełajowe chłopcy |
Finał
wojewódzki |
07.10 2009 |
12 32 42 58 |
Janas Ireneusz Mrugała Łukasz Sawaryn Patryk Gawleta Denis |
8. |
Indywidualne
biegi przełajowe dziewczyny |
Finał
wojewódzki |
07.10 2009 |
36 37 39 |
Sygulka Sylwia Gorzołka Joanna Gromotka Izabela |
9. |
I
Ogólnopolski Festiwal Tenisa Stołowego |
Eliminacje
gminne |
17.10
2009 |
I II III VI |
Frasek Wioletta Gromotka Izabela Kinder Rafał Frasek Daniel |
10. |
Turniej
piłki siatkowej o puchar dyrektora PG nr 5 w Kluczborku |
|
10.11
2009 |
IV |
Frasek Wioletta,
Gromotka Izabela, Dumańska Alina, Gorzołka Joanna, Żurak Łukasz, Żurak Mateusz, Wodara Joachim,
Wiecha Denis, Pisula Dariusz, Smyrek Michał |
11. |
Teleturniej „90 lat na Olimpijskim Szlaku” |
Finał
wojewódzki |
07.11 2009 |
I III V |
Jochberg Sandra Janas Ireneusz Libera Kewin |
12. |
I
Ogólnopolski Festiwal Tenisa Stołowego |
Finał
wojewódzki |
15.11 2009 |
I II III(grupa) |
Frasek Wioletta Gromotka Izabela Kinder Rafał |
13. |
Halowa
piłka nożna dziewcząt |
Gminne |
19.11 2009 |
III |
Białas Karolina,Chącel Izabela, Dumańska Alina, Frasek Beata, Jochberg Karina, Ligendza Angelika,
Sheremeta Liana, Szubert Izabela, Wodara Anna. |
14. |
Halowa
piłka nożna chłopów |
Gminne |
23.11 2009 |
V |
Libera Kewin, Janas Ireneusz, Żurak Mateusz, Żurak Łukasz, Kallus Tomasz, Kinder Łukasz, Hołuj Adam, Frasek Daniel |
15. |
Piłka
ręczna dziewcząt |
Gminne |
14.01 2010 |
V |
|
16. |
Piłka
ręczna chłopców |
Gminne |
16.01 2010 |
III |
Mrugała Łukasz, Staniszewski Marcin, Menzel
Robert, Sawaryn Patryk, Frasek
Mateusz, Patyk Karol, Żurak Łukasz, Żurak Mateusz, Wodara Joachim,
Janas Ireneusz,Frasek Daniel. |
17. |
Tenis
stołowy dziewcząt |
Gminne |
27.01
2010 |
I |
Frasek Wioletta,
Gromotka Izabela |
18. |
Tenis
stołowy chłopców |
Gminne |
27.01
2010 |
I |
Frasek Daniel,
Kinder Rafał |
19. |
Piłka
koszykowa dziewcząt |
Gminne |
28.01
2010 |
I |
Sheremeta Liana,
Biała Karolina, Gorzołka Joanna, Głomb Martyna, Frasek Wioletta, Gromotka Izabela,Chącel
Izabela, Dumańska Alina. |
20. |
Piłka
koszykowa chłopców |
Gminne |
17.02
2010 |
III |
Mrugała Łukasz,Staniszewski
Marcin, Menzel Robert, Sawaryn
Patryk, Patyk Karol, Wodara Joachim, Frasek Daniel, Janas Ireneusz, Libera Kewin |
21. |
Piłka
koszykowa dziewcząt |
Powiat |
19.02
2010 |
II |
Sheremeta Liana,
Biała Karolina, Gorzołka Joanna, Głomb Martyna, Frasek Wioletta, Gromotka Izabela,Chącel
Izabela, Dumańska Alina. |
22. |
Piłka
siatkowa dziewcząt |
Gminne |
24.02
2010 |
II |
Dumańska Alina,
Gromotka Izabela, Frasek Wioletta, Białas Karolina,
Gawleta Monika, Gorzołka Joanna,
Zok Justyna, Kłosińska Justyna, Preis Agnieszka, Głomb Martyna |
23. |
VI
Olimpiada Wiedzy o Sporcie |
Finał
wojewódzki |
25.02
2010 |
IX |
Jochberg Sandra,
Janas Ireneusz |
24. |
Tenis
stołowy dziewcząt |
powiat |
08.03.
2010 |
I |
Frasek Wioletta,
Gromotka Izabela |
25. |
Tenis
stołowy chłopców |
powiat |
08.03
2010 |
III |
Kinder Rafał, Frasek Daniel |
26. |
Pika
koszykowa dziewcząt |
Półfinał
wojewódzki w ramach
WIMW |
11.03
2010 |
II |
Frasek Wioletta,
Gromotka Izabela, Chącel Izabela, Dumańska Alina, Gawleta Monika,
Głomb Martyna, Gorzołka Joanna, Jochberg Karina |
27. |
Piłka
siatkowa chłopców |
Gminne |
18.03
2010 |
III |
Pisula Dariusz, Urbaniak Szymon, Wiecha Denis, Żurak Łukasz, Żurak Mateusz,
Libera Kewin, Wodara Joachim,
Smyrek Michał |
28. |
Piłka
siatkowa chłopców |
Półfinał
wojewódzki w ramach
WIEW |
22.03.
2010 |
III |
Urbaniak Szymon, Wiecha Denis, Żurak
Łukasz, Żurak Mateusz, Libera Kewin,
Wodara Joachim, Smyrek
Michał. Frasek Daniel |
29. |
Tenis
stołowy dziewcząt |
Finał
wojewódzki |
23.03.
2010 |
VII |
Frasek Wioletta,
Gromotka Izabela. |
30. |
Piłka
nożna dziewcząt |
I etap
eliminacji Coca-Cola
Cup |
23.04.
2010 |
II |
Dumańska Alina,
Biała Karolina, Frasek Beata, Gładys
Kristina, Wodara Anna,
Gromotka Izabela, Chącel Izabela, Frasek Wioletta. |
31. |
Piłka
nożna dziewcząt |
Gminne |
23.04.
2010 |
IV |
Moczygemba Sabina, Jochberg Karina, Dumańska
Alina, Białas Karolina, Frasek Beata, Gładys Kristina, Wodara Anna, Gromotka Izabela, Chącel
Izabela, Frasek Wioletta. |
32. |
Piłka
nożna chłopców |
I etap
eliminacji Coca-Cola
Cup |
04. 2010 |
III |
Kinder Łukasz, Wodara Joachim, Żurak Łukasz, Żurak Mateusz,
Libera Kewin,
Sawaryn Patryk, Frasek
Daniel, Staniszewski Marcin, Janas Ireneusz,
Mrugała Łukasz. |
33. |
Piłka
nożna chłopców |
Gminne |
30.04.
2010 |
III |
Kinder Łukasz, Wodara Joachim, Żurak Łukasz, Żurak Mateusz,
Libera Kewin, Majcher Mateusz, Sawaryn
Patryk, Frasek Daniel, Staniszewski Marcin, Janas
Ireneusz, Hołuj Adam, Smyrek Michał, Mrugała
Łukasz. |
34. |
Plażowa
piłka siatkowa dziewcząt |
Gminne |
12.06
2010 |
I V |
Frasek Wioletta, Dumańska Alina Gromotka Izabela, Białas Karolina |
35. |
Plażowa
piłka siatkowa chłopców |
Gminne |
19.06
2010 |
II III |
Żurak Dariusz,
Urbaniak Szymon Wiecha Denis, Pisula Dariusz |