UDZIAŁ W ZAWODACH
SPORTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2011/2012
L.p |
Dyscyplina |
Rodzaj |
Data |
Miejsce |
Skład |
1. |
II
Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska dziewczyny |
eliminacje
gminne |
15.09.
2011 |
II |
Piąta Dominika, Gładys Joanna, Wiecha Alexadra, Mrugała Melania,
Hanisz Patrycja, Smereczyńska Katarzyna, Liśkiewicz Julia, Smyrek Julia. |
2. |
II
Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska chłopcy |
eliminacje
gminne |
15.09.
2011 |
III |
Wacławiak Mateusz, Hys Adam, Żuchowski Daniel, Libera Kewin, Wasser
Michał , Wieczorek Mateusz, Jarosz Dominik, Waindzioch Dariusz,
Dmytruszyński Piotr |
3. |
Indywidualne biegi przełajowe dziewczyny |
gminne |
24.09. |
IX X XI XII |
Żurak Agnieszka Mrugała Melania Szebera Sandra Szelcel Marcelina
|
4. |
Indywidualne biegi przełajowe |
gminne |
24.09. |
III IV IV IX X XII XII XIII XVI |
Janas Ireneusz Mrugała Łukasz Karoń Jacek Sawczuk Sebastian Dmytruszyński
Piotr Gładysz Michał Klemp Matias Wychowaniec
Michał Żuchowski Daniel |
5. |
Indywidualne biegi przełajowe |
powiat |
01.10. |
II III VII X XIII |
Sawaryn Patryk Janas Ireneusz Mrugała Łukasz Głomb Adam Karoń Jacek |
6. |
Coca – cola cup Dziewczyny |
I runda eliminacji |
06.10. 2011 |
III |
Frasek Beata, Jochberg Karina, Żurak
Agnieszka, Gawleta Monika, Białaszczyk Agata, Sygulka Sylwia, Wodara Anna,
Piąta Dominika |
7. |
Coca – cola cup chłopcy |
I runda eliminacji |
06.10. 2011 |
I |
Kolodziej Roman, Sawaryn Patryk, Mrugała
Łukasz, |
8 |
Coca – cola cup chłopcy |
II runda eliminacji |
06.10. 2011 |
II |
Kolodziej Roman, Sawaryn Patryk, Mrugała
Łukasz,Janas Ireneusz, Kallus Tomasz, Staniszewski Marcin, |
9. |
Indywidualne biegi przełajowe |
finał wojewódzki |
01.10. |
|
Janas Ireneusz Sawaryn Patryk |
10. |
Halowa piłka nożna chłopców |
gminne |
25.11. 2011 |
II |
Kolodziej Roman,
Sawaryn Patryk, Janas Ireneusz, Staniszewski Marcin, Frasek Daniel, Mrugała
Łukasz, Gładysz Michał, Karoń Jacek,Wasser Michał, Patyk Karol |
11. |
Piłka ręczna chłopców |
Gminne |
13.12. 2011 |
I |
Kolodziej Roman,
Sawaryn Patryk, Janas Ireneusz, Staniszewski Marcin, Frasek Daniel, Mrugała
Łukasz, Gładysz Michał, Karoń Jacek, Patyk Karol |
12. |
Tenis stołowy indywidualnie chłopcy |
Gminne |
14.12. 2011 |
I II V VI VIII |
Frasek Daniel Janas Ireneusz Jung Maxsymilian Kornol Marcin Wasser Michał |
13. |
Tenis stołowy indywidualnie dziewczyny |
Gminne |
14.12. 2011 |
I II III VI |
Libner Aurelia Wodara Anna Jochberg Karina Piąta Dominika |
14. |
Piłka ręczna chłopców |
Powiat |
17.12. 2011 |
I |
Kolodziej Roman,
Sawaryn Patryk, Janas Ireneusz, Staniszewski Marcin, Frasek Daniel, Mrugała
Łukasz, Gładysz Michał, Karoń Jacek, Patyk Karol |
15. |
Tenis stołowy indywidualnie chłopcy |
Powiat |
10.01. 2012 |
VI VIII -- -- |
Frasek Daniel Jung Maximilian Kornol Marcin Wasser Michał |
16. |
Tenis stołowy indywidualnie dziewczyny |
Powiat |
10.01. 2012 |
III IV V -- |
Libner Aurelia Jochberg Karina Wodara Anna Piąta Dominika |
17. |
Piłka ręczna chłopców |
Półfinał wojewódzki |
13.01. 2012 |
IV |
Kolodziej Roman,
Sawaryn Patryk, Janas Ireneusz, Staniszewski Marcin, Frasek Daniel, Mrugała
Łukasz, Gładysz Michał, Karoń Jacek, Patyk Karol, Menzel Robert, Sawczuk
Sebastian. |
18. |
Tenis stołowy indywidualnie chłopcy |
Półfinał wojewódzki |
10.01. 2012 |
X |
Frasek Daniel |
19. |
Tenis stołowy indywidualnie dziewczyny |
Półfinał wojewódzki |
10.01. 2012 |
VII X |
Jochberg Karina Wodara Anna |
20. |
Tenis stołowy drużynowo chłopcy |
Gminne |
21.02 2012 |
II |
Frasek Daniel,
Janas Ireneusz. |
21. |
Tenis stołowy drużynowo Dziewczyny |
Gminne |
21.02 2012 |
I |
Libner Aurelia,
Jochberg Karina |
22. |
Piłka koszykowa chłopców |
Gminne |
24.02 2012 |
II |
Janas Ireneusz,
Frasek Daniel, Sawaryn Patryk, Patyk Karol, Menzel Robert, Karoń Jacek,
Stasiak Damian, Gładysz Michał |
23. |
Tenis stołowy drużynowo dziewczyny |
Powiat |
28.02 2012 |
II |
Libner Aurelia,
Jochberg Karina |
24. |
Piłka koszykowa dziewcząt |
Gminne |
03.03 2012 |
IV |
Żurak Agnieszka,
Nagler Karolina, Gorzołka Joanna, Wodara Anna, Libner Aurelia, Bursy Ewelina,
Głomb Martyna |
25. |
Piłka koszykowa chłopców |
Eliminajce Wojewódzkie Szkół Wiejskich |
07.03 2012 |
I |
Janas Ireneusz,
Frasek Daniel, Staniszewski Marcin, Sawaryn Patryk, Patyk Karol, Menzel
Robert, Karoń Jacek |
26. |
Szachy drużynowo |
Powiat |
09.03 2012 |
V |
Janas Ireneusz,
Libera Kewin, Boboń Tomasz, Neumann Ewelina |
27. |
Piłka koszykowa dziewcząt |
Eliminajce Wojewódzkie Szkół Wiejskich |
15.03 2012 |
II |
Gorzołka Joanna,
Gawleta Monika, Jochberg Karina, Nagler Karolina, Sygulka Sylwia, Wodara
Anna, Żurak Agnieszka |
28. |
Piłka siatkowa chłopców |
Gminne |
26.03 2012 |
IV |
Janas Ireneusz,
Frasek Daniel, Staniszewski Marcin, Sawaryn Patryk, Patyk Karol, Mrugała
Łukasz, Karoń Jacek, Stasiak Damian |
29. |
Piłka koszykowa dziewcząt |
Półfinał Wojewódzki Szkół Wiejskich |
30.03 2012 |
IV |
Gorzołka Joanna,
Gawleta Monika, Jochberg Karina, Nagler Karolina, Sygulka Sylwia, Wodara
Anna, Żurak Agnieszka |
30. |
Piłka koszykowa chłopców |
Półfinał Wojewódzki Szkół Wiejskich |
02.04. 2012 |
III |
Janas Ireneusz,
Frasek Daniel, Staniszewski Marcin, Sawaryn Patryk, Patyk Karol, Menzel
Robert, Karoń Jacek |
31. |
Piłka nożna dziewcząt |
Gminne |
19.04 2012 |
III |
Frasek Beata,
Gorzołka Joanna, Nagler Karolina, Piąta Dominika, Skomska Marita, Wodara
Anna, Żurak Agnieszka. |
32. |
Piłka nożna chłopców |
Gminne |
20.04 2012 |
I |
Kolodziej Roman,
Janas Ireneusz, Frasek Daniel, Staniszewski Marcin, Sawaryn Patryk, Kallus
Tomasz, Karoń Jacek, Gładysz Michał |
33. |
Piłka nożna chłopców |
powiat |
23.04 2012 |
IV |
Kolodziej Roman,
Janas Ireneusz, Frasek Daniel, Staniszewski Marcin, Sawaryn Patryk, Kallus
Tomasz, Karoń Jacek, Gładysz Michał |