UDZIAŁ W ZAWODACH
SPORTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2012/2013
L.p |
Dyscyplina |
Rodzaj |
Data |
Miejsce |
Skład |
1. |
Piłka koszykowa Orlikbasketmania chłopców |
Eliminacje gminne |
15 IX 2012 |
I |
Lorenc Patryk, Klemp Matias, Dmytruszyński Piotr, Żuchowski Daniel, Wasser Michał, Salwierz
Maksymilian, Knopp Kryspin. |
2. |
Piłka koszykowa Orlikbasketmania chłopców |
Finał wojewódzki |
22 IX 2012 |
III |
Lorenc Patryk, Klemp Matias, Dmytruszyński Piotr, Żuchowski Daniel, Wasser Michał, Salwierz
Maksymilian, Knopp Kryspin. |
3. |
Piłka siatkowa |
Turniej Piłki Siatkowej z Okazji 94 Rocznicy
Odzyskania Niepodlagłości |
9 XI 2012 |
V |
Smereczyńska
Katarzyna, Oziembłowska Ewa, Krupa Klaudia, Karoń
Jacek, Pisula Michał, Ciołek Dawid, Kornol Marcin,
Stasiak Damian. |
4. |
Piłka ręczna chłopców |
miejsko - gminne |
10 XI 2012 |
III |
Kamil Żurak,
Wodara Adrian, Michał Pisula, Jacek Karoń, Dawid
Ciołek, Marcin Kornol, Damian Stasiak, Mateusz Wróblewski, Dawid Zobek, Michał Wasser. |
5. |
Halowa piłka nożna dziewcząt |
miejsko – gminne |
21 XI 2012 |
V |
Benk Izabela, Agnieszka Żurak,
Piąta Dominika, Smyrek Julia, Smereczyńska
Katarzyna, Julia Liśkiewicz, Libner
Aurelia, Hanisz Patrycja. |
6. |
Piłka ręczna dziewcząt |
miejsko – gminne |
23 XI 2012 |
V |
Benk Izabela, Nicola Pietrucha, Marcelina Szelcel, Małgorzata Gładys, Joanna
Gładys, Patrycja Strzelczyk, Agnieszka Żurak, Hanisz Patrycja, Piąta
Dominika, Smyrek Julia, Smereczyńska Katarzyna. |
7. |
Halowa piłka nożna chłopców |
miejsko – gminne |
29XI 2012 |
V |
Natan Setin,
Kewin Libera, Michał Wasser,
Sroczyk Marek, Adrian Meinert,
Kamil Krawczuk, Jacek Karoń, Mateusz Wróblewski |
8. |
Tenis stołowy indywidualny dziewcząt |
miejsko – gminne |
15 XII 2012 |
II IV V VI nieklas. |
Libner Aurelia Piąta Dominika Smereczyńska
Katarzyna Żurak Agnieszka Więckowska
Martyna |
9. |
Tenis stołowy indywidualny chłopców |
miejsko – gminne |
15 XII 2012 |
II IV nieklas |
Kornol Marcin Jung Maximilian Jung Samuel Wodara Jakub Salwierz Maksymilian |
10. |
Tenis stołowy drużynowo |
miejsko – gminne |
12 I 2013 |
I |
Kornol
Marcin Jung
Maximilian |
11. |
Tenis stołowy drużynowo |
miejsko – gminne |
12 I |
II |
Libner
Aurelia Piąta
Dominika |
12. |
Tenis stołowy indywidualny dziewcząt |
powiat |
16 I 2013 |
VI VIII IX |
Libner Aurelia Piąta Dominika Smereczyńska
Katarzyna |
13. |
Tenis stołowy indywidualny chłopców |
powiat |
15 I 2013 |
VII IX |
Jung Maximilian Kornol Marcin |
14. |
Tenis stołowy drużynowo |
powiat |
23 I 2013 |
III |
Kornol
Marcin Jung Maximilian |
15. |
piłka koszykowa chłopców |
miejsko – gminne |
25 II 2013 |
II |
Stasiak Damian. Karoń Jacek, Krawczuk Kamil, Dmytruszyński Piotr, Klemp Matias, Knopp Kryspin,
Wróblewski Mateusz. |
16. |
piłka koszykowa dziewcząt |
miejsko – gminne |
27 II 2013 |
II |
Żurak Agnieszka, Bursy Ewelina, Piąta Dominika, Hanisz
Patrycja, Libner Aurelia, Strzelczyk Patrycja,
Smereczyńska Katarzyna, Pietrucha Nicola. |
17. |
piłka siatkowa chłopców |
miejsko – gminne |
04 III 2013 |
II |
Stasiak Damian, Karoń Jacek, Kornol Marcin, Wróblewski Mateusz Pisula Michał, Ciołek Dawid, Langner David,
Boboń Tomasz. |
18. |
piłka siatkowa dziewcząt |
powiat |
20 III 2013 |
IV |
Żurak Agnieszka, Piąta Dominika, Jaeger Renata, Skomska Marita, Forma Anna,
Szebera Sandra, Smereczyńska Katarzyna. Krupa Klaudia. |
19. |
piłka nożna cocacolacup |
I runda eliminacyjna |
12 IV 2013 |
III |
Kornol Marcin, Wasser Michał, Karoń Jacek,
Żuchowski Daniel, Libera Kewin, Sroczyk
Marek, Stein Natan, Knopp Kryspin. |
20. |
piłka nożna dziewcząt |
miejsko – gminne |
15 IV 2013 |
II |
Liśkiewicz Julia, Żurak Agnieszka, Bursy Ewelina,
Piąta Dominika, Hanisz Patrycja, Smyrek Julia, Smereczyńska Katarzyna, Pietrucha Nicola. |
21. |
piłka nożna chłopców |
miejsko – gminne |
16 IV 2013 |
V |
Wacławiak Mateusz, Wasser Michał, Żuchowski Daniel, Libera Kewin, Sroczyk Marek, Stein
Natan, Knopp Kryspin. |
22. |
Plażowa piłka siatkowa dziewcząt |
miejsko - gminne |
18 VI 2013 |
niesklasyfikowane |
Smereczyńska Katarzyna, |
23. |
Plażowa Piłka siatkowa chłopców |
miejsko - gminne |
18 VI 2013 |
III |
Żuchowski Daniel, Dmytruszyński Piotr |